مارکت وردپرس تم فارس شبيه قالب ژاکِت -
اشتراک گذاری
Facebook Google Plus Twitter Pinterest

مارکت وردپرس تم فارس شبيه قالب ژاکِت

(قالب تم فارس در تاریخ ۳ شهریور ۱۳۹۶ بروزرسانی شد)

قالب مارکت وردپرس مجموعه اي از امکانات عالي و حرفه اي را در اختيار شما قرار ميدهد تا يک وبسايت فوق العاده براي فروش فايل هاي ديجيتال داشته باشيد، اين قالب توسط گروه پي سي کد نوشته شده و شباهت زيادي به قالب مارکت وردپرس (ژاکِت) دارد. با استفاده از امکانات قالب مارکت وردپرس مي توانيد يک سايت حرفه اي براي فروش محصولات دانلودي داشته باشيد و به راحتي آن را شخصي سازي کنيد. بخش هاي مختلف قالب به خوبي کدنويسي شده است و امکانات جديد در عين حال باور نکردني در اختيار شما قرار ميدهد.

  • مشاهده خلاصه اي از پرداخت ها و خريدها (پيشخوان)
  • مشاهده و ويرايش اطلاعات کاربري خود (پروفايل)
  • مشاهده ليست و جزئيات فاکتورهاي پرداخت شده (فاکتورها)
  • مشاهده و دانلود محصولات خريداري شده (خريدها)
  • مشاهده و ساخت ليست علاقه مندي و قرار ددن محصولات مورد علاقه در آن ها (علاقه مندي)
  • قابليت ارسال درخواست براي فروشنده شدن (فروشنده)
  • امکان افزايش موجودي حساب پنل کاربري با قابليت دريافت تخفيف و پرداخت مبلغ خريدها با آن (کيف پول)
  • امکان دريافت لينک بازايابي و کسب درآمد از طريق بازايابي
  • پرداخت سريع و آسان در سايت

*** پيشنهاد مي کنم حتما ادامه مطلب بخوانيد 🙂 ***


امکانات را از مارکت وردپرس بخواهيد!

صفحه اصلي


صفحه محصولات


صفحه محصول


وبلاگ


صفحه وبلاگ


نوشته شده بر پايه EDD

اکثر قالب هايي که بر پايه افزونه EDD نوشته شده اند مشکلات زيادي دارند که قابل حل نيست اما قالب مارکت وردپرس سازگاري کامل با افزونه EDD دارد. به اين صورت که اگر شما محصولي در افزونه EDD فرار دهيد به طور مستقيم وارد صفحه اصلي مي شود (ولي در اکثر قالب هايي که بر پايه افزونه EDD مي باشد بايد از طريق پست هاي وردپرس اقدام به گذاشتن محصول در صفحه اصلي انجام شود).

وبلاگ مجزا

قالب مارکت وردپرس قالبي مجزا و زيبا براي وبلاگ خود دارد که براي گذاشتن نوشته در اين وبلاگ بايد از طريق پست هاي وردپرس اقدام کنيد.

 امکان درخواست براي فروشندگي

کاربران عادي ميتوانند در پنل خود، درخواست پيوستن به فروشندگان را بدهند. اين درخواست در پنل وردپرس به مدير نمايش داده ميشود. تاييد درخواست فروشندگي ميتواند به صورت دستي يا خودکار باشد. اگر اين گزينه را در حالت خودکار تنظيم کنيد، پس از زدن دکمه عضويت به فروشندگان توسط کاربر، داشبورد کاربر بلافاصله و به صورت خودکار، به داشبورد فروشندگان تبديل ميشود و ميتواند محصولات خود را در سايت قرار دهيد. اگر هم اين گزينه را روي حالت دستي تنظيم کنيد، درخواست ها در پنل وردپرس به مدير نمايش داده ميشود و مدير تصميم به تاييد/عدم تاييد کاربر براي پيوستن به فروشندگان ميگيرد.

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط
توسط